//optykokulistaklucze.pl/wp-content/uploads/2018/12/soczewki.jpg

Szkła Kontaktowe

Pamiętaj soczewki kupuj odpowiedzialne - to jest Twoje oko i muszą być dopasowane do Twojej rogówki, każde oko jest inne tak jak buty są w określonym rozmiarze i należy dopasować do nogi tym bardziej soczewka kontaktowa, pamiętaj aby zrobić badanie keratometrii tu możesz zrobić takie badanie.

Zakładając, że cały świat patrzy tylko na Ciebie, musisz być pewna że spoglądasz nań z podobną ostrością. Jeśli nie masz idealnego wzroku pamiętaj, że okulary są bardzo twarzowe i przydają człowiekowi intelektualnego sznytu. Jeśli jednak za nimi nie przepadasz, a masz wadę wzroku powinnaś zmierzyć się z soczewkami kontaktowymi.

Świat Bez ograniczeń

Soczewki kontaktowe nie tylko pomagają nastolatkom lepiej widzieć, ale również rozwiązują wiele problemów natury psychologicznej. Młodzi ludzie nie muszą już ograniczać swoich zainteresowań, mogą uprawiać różne rodzaje sportów i udzielać się towarzysko. Nastolatki czują się bardziej pewnie, odnoszą większe sukcesy w sporcie i nauce, wykazują się większą autoafirmacją i kreatywnością - a w tym wieku o to właśnie chodzi. Ważne jest jednak, aby pamiętać, że rodzice muszą zapoznać dziecko z pewnymi regułami dotyczącymi noszenia soczewek kontaktowych - trybu noszenia, sposobów pielęgnacji i wymiany. W ten sposób nastolatek nie tylko będzie lepiej widział, ale również uniknie ewentualnych problemów związanych z noszeniem soczewek kontaktowych. A dla młodzieży, która nie chce tracić czasu na pielęgnację soczewek, dostępne są soczewki jednodniowe. Każdego ranka nowa, świeża parę soczewek, którą zdejmuje się wieczorem i wyrzuca.

//optykokulistaklucze.pl/wp-content/uploads/2018/08/4.jpg

1-DAY ACUVUE® TruEye

//optykokulistaklucze.pl/wp-content/uploads/2018/08/3.jpg

1-DAY ACUVUE® MOIST

//optykokulistaklucze.pl/wp-content/uploads/2018/08/2.jpg

ACUVUE® OASYS

//optykokulistaklucze.pl/wp-content/uploads/2018/08/5.jpg

ACUVUE® for ASTIGMATISM